Socialinis projektas Kelmės J.Graičiūno gimnazijoje

1

Kelmės J.Graičiūno gimnazijoje tęsiasi projektas „Negaišk laiko patyčioms. Tu gali kurti“. Šiame projekte, be kelmiškių, dalyvauja viešoji įstaiga “Vaikų linija”, Skuodo rajono Ylakių gimnazija, Tauragės rajono Žygaičių gimnazija, Mažeikių rajono Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinė mokykla, klubas “Lukšiečiai”, Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatras, Druskininkų M.K.Čiurlionio meno mokykla, Anykščių r. kūrybos dailės mokykla, VšĮ “Europos socialinis verslumo ugdymo ir inovatyvių studijų institutas”. Projektą koordinuoja asociacija “Teisėtvarka”, jis remiamas ES struktūrinių fondų lėšomis. Šiuo projektu siekiama nacionaliniu mastu įgyvendinti kultūros įstaigų, mokyklų, visuomeninių organizacijų bendradarbiavimą, gerosios patirties pasidalinimą meno ir kultūros srityje, naujų ugdymo metodų taikymą.

J.Graičiūno gimnazijoje jau vyko bendravimo ir bendradarbiavimo mokantys koučingo metodo seminarai mokytojams, mokiniams, jų tėveliams, o šią savaitę muzikos pamokas mokiniams veda dainininkė, vokalo pedagogė Rasa Kaušiūtė. Ateityje gimnazistų dar laukia dramos užsiėmimai, kuriuos ves aktorė ir režisierė Violeta Mičiulienė, tapybos paslapčių mokys dailininkė Guoda Žilienė, fotografijos subtilybėmis dalinsis fotografas Rolandas Parafinavičius.

Šių pamokų rezultatas – kūrybiniai mokinių darbai, kurie bus publikuoti socialiniame tinklapyje „Facebook“. Geriausių darbų autoriai dalyvaus baigiamojoje projekto šventėje, vyksiančioje Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatre.