Kelmės J.Graičiūno gimnazijoje – Comenius projektas

foto

Visą savaitę Kelmės J.Graičiūno gimnazijoje vyko tarptautinis Comenius projektas „Health – getting fit for Europe”. Jis buvo skirtas meniniam, kultūriniam ugdymui, tautinio paveldo pažinimui, kūrybiškumo skatinimui, sveikos gyvensenos propagavimui. Projekte dalyvavo jaunimo delegacijos iš Ispanijos, Vokietijos, Prancūzijos, Italijos, Lenkijos ir, žinoma, Kelmės gimnazijos mokiniai bei mokytojai. Tai trečiasis projekto dalyvių susitikimas – kelmiškiai jau pabuvojo Prancūzijoje ir Vokietijoje, planuojami susitikimai Ispanijoje ir Italijoje.

Į grupes pasiskirstę jaunuoliai muzikavo, iš natūralių žaliavų – vilnos, augalų – darė suvenyrus, rišo verbas, dirbo informacinių technologijų srityje – kūrė dienoraštį. Organizuotos sporto varžybos – baigiamajame projekto renginyje buvo apdovanoti tinklinio, stalo teniso turnyro nugalėtojai.

Projekto dalyviai aplankė Druskininkus, Grūto parką, Vilnių, Šiaulius, Klaipėdą.

Projekto savaitė, prasidėjusi J.Graičiūno gimnazijos mokinių atlikta prancūziškų, vokiškų, lenkiškų, itališkų, ispaniškų, lietuviškų dainų popuri, baigėsi rankdarbių paroda, veiklos dienoraščio pristatymu ir koncertu, kurio pabaigoje nuskambėjo bendrai visų muzikavusių jaunuolių atliktas Europos Sąjungos himnas. Baigiamajame renginyje visus sveikino ir svečių delegacijas suvenyrais apdovanojo Kelmės rajono savivaldybės mero pavaduotojas K.Bilius.

Po to linksmintasi liaudiškoje vakaronėje kartu su „Tadujos“ ansambliu.

[nggallery id=15]