Gimnazijos mokiniai dalyvavo „Išmaniosios dienos“ konkurse

ismanioji

Kovo 25 d. antrą kartą Lietuvoje vyko inovatyviausias elektroninis konkursas „Išmanioji diena“, skirtas 9–12 (I-IV gimnazijos) klasių mokiniams. Konkurso dalyviai buvo kviečiami atsakyti į klausimus ir pasitikrinti savo žinias iš biologijos, chemijos, ekonomikos, matematikos, informacinių technologijų, fizikos. Iš viso konkurso dalyviams buvo pateikta 120 klausimų, į kuriuos atsakyti reikėjo per 80 minučių.

Mūsų gimnazijos mokiniai šiame konkurse dalyvavo taip pat jau antrą kartą. 9–10 klasių grupėje geriausių rezultatų, atsakydami į visų minėtų mokomųjų dalykų klausimus,pasiekė antros (10) klasės gimnazistai Egidijus Tavoras (102,2 taškai, 48 vieta), Saulius Krugliakovas (89,4 taškai, 125 vieta) bei pirmos (9) klasės gimnazistas Rokas Mucneckis (72,3 taškai, 299 vieta). Iš viso šioje amžiaus grupėje konkurse dalyvavo 1121 Lietuvos mokinys, mūsų gimnazistų – šešiolika.

11–12 klasių grupėje dalyvavo devyni mūsų gimnazistai. Geriausiai į visų mokomųjų dalykųklausimus atsakyti sekėsi abiturientams Kamilei Palubinskaitei (69,4 taškai, 75 vieta), Sauliui Kasparavičiui (65,9 taškai, 92 vieta) bei Deividui Norvaišui (62,4, 133 vieta). Šalyje į klausimus, skirtus šiai grupei, atsakinėjo 703 mokiniai.

Kaip mūsų gimnazistams sekėsi atsakyti į atskirų dalykų klausimynus?

Jaunesniųjų grupėje biologijos žinių daugiausia sukaupė Laura Monkevičiūtė, Ingrida Dobrovolskytė bei Egidijus Tavoras, o vyresniųjų grupėje – Saulius Kasparavičius, Simona Levickaitė ir Vaiva Ramanauskaitė.

Rimvydui Budreckiui, Gabijai Dzimidavičiūtei, Egidijui Tavorui (I–II klasės) geriausiai sekėsi atsakyti į chemijos mokslo klausimus, o 11-12 klasių grupėje nepralenkiami chemikai buvo Enrika Gecaitė, Saulius Kasparavičius bei Viktorija Povilaitytė.

Daugiausia matematikos žinių sukaupė ir jas demonstravo jaunieji matematikai (I–II klasės) Vilius Trijonis, Titas Dirbanauskas, Ingrida Dobrovolskytė bei vyresnieji jų draugai (III–IV klasės) Deividas Norvaišas, Kamilė Palubinskaitė ir Simona Levickaitė.

Informacinių technologijų srityje geriausiai pasirodė Rimvydas Budreckis, Egidijus Tavoras, Rokas Musneckis (I–II klasės) ir Saulius Kasparavičius, Deividas Norvaišas bei Kamilė Palubinskaitė (III–IV klasės).

Geriausi mūsų gimnazijos ekonomistai – Saulius Krugliakovas, Rokas Musneckis, Egidijus Tavoras (I–II klasės) bei Simona Levickaitė, Kamilė Palubinskaitė, Enrika Gecaitė (III–IV klasės). Geriausias fizikos žinias 9–10 klasių grupėje parodė Egidijus Tavoras, Vilius Gečas, Andresa Repšytė, o 11–12 klasių grupėje – Viktorija Povilaitytė, Vaiva Ramanauskaitė, Erika Viktorija Ričkutė.

Šio respublikinio konkurso mokyklų TOP‘e mūsų gimnazija užėmė 45 vietą iš 126 konkurse dalyvavusių mokyklų.

Kad šis konkursas mūsų gimnazijoje vyktų sėkmingai, rūpinosi informacinių technologijų mokytojai Ilijana Petrauskienė, Ilona Sventickienė bei Algirdas Barančiukas.

„Išmaniosios dienos“ konkurse šiemet iš Kelmės rajono ugdymo įstaigų dalyvavo tik Kelmės Jono Graičiūno ir Tytuvėnų gimnazijų mokiniai.

Algirdas Barančiukas,
informacinių technologijų mokytojas metodininkas