Dalyvauta Konstitucijos egzamine

prie pavadinimo

Mūsų gimnazijos mokiniai išbandė jėgas Konstitucijos egzamine, kurį organizuoja Teisingumo ministerija.

Specialios Konstitucijos egzamino pamokos metu 30 mūsų gimnazijos mokinių sprendė testus, kurie šias metais nebuvo lengvi. Egzamino komisijos narys, VU Teisės fakulteto dekanas profesorius Tomas Davulis teigė, kad ,,rengdami užduotis atsižvelgėme į tai, kad egzaminas organizuojamas jau devintąjį kartą ir jo dalyviai tampa vis labiau išprusę. Siekiame, kad žmonės ne tik „išmoktų“ Konstituciją, bet ir mokėtų pritaikyti tas žinias“.

Gimnazijoje organizuotame pirmajame Konstitucijos egzamino etape geriausiai sekėsi IIIc klasės mokiniui Dovydui Elskiui ir IIIb klasės mokinei Vismantei Gorytei. Teisingai atsakę į 25 klausimus iš 30, jie pateko į antrąjį Konstitucijos egzamino etapą, kuris vyks spalio 13 d.

Sveikiname ir linkime sėkmės kitame etape!

Rima Servienė,
istorijos mokytoja metodininkė