„Judrioji savaitė“ gimnazijoje

prie pavadinimo

Visoje Europoje rugsėjo 21 – 28 dienomis vyksta „Judriosios savaitės“ („Move Week-2015“) sporto renginiai. „Judriojoje savaitėje“ dalyvavo 43 šalys, 1704 miestai, vyko 5200 renginių. Lietuvoje šios savaitės metu vyko per 100 sveikatingumo renginių, kuriuose dalyvavo daugiau kaip 24000 žmonių. Mūsų gimnazija trečius metus iš eilės dalyvauja šios savaitės, kurią Lietuvoje koordinuoja LKSKA „Nemunas“, renginiuose.

„Judrioji savaitė“ gimnazijoje buvo skirta futbolui: tris savaites vyko tradicinės tarpklasinės futbolo varžybos. Dalyvavo 12 komandų, sužaista 30 susitikimų, įmušti 103 įvarčiai. Įdomu, kad vieną komandą sudarė vien merginos.

Pirmąją vietą laimėjo IVd klasės komanda (D.Grigalaitis, V.Palubinskas, M.Bialaglovas, V.Balsys,

 G. Šurna, M.Ralovėcas, E.Bielskis), kuri finale po baudinių serijos rezultatu 4:2 nugalėjo praėjusių metų čempionus IVc klasės komandą, kurią sudarė K.Masalskis, D.Dzenys, A.Jokimčius, Ž.Adomaitis, S.Stralkauskas, M. Parnarauskas ir L.Bružas. III vieta atiteko  IVa klasei, o IV-ąją vietą iškovojo IIb klasė.

Apdovanoti ir geriausi klasių žaidėjai: T.Baracevičius (Ia), D.Levickis (Ib), E.Janavičius (Ic),

M.Šimkus (IIa), R.Musneckis (IIb), M.Reimeris (IId), P.Januška (IIIc), (G.Ežerskis (IIId),

K.Reimeris (IVa), K.Masalskis (IVc), M.Bialaglovas (IVd), merginų komandoje geriausia žaidėja pripažinta S.Šeputytė.

LKSKA „Nemunas“ suvenyrai įteikti kiekvienam varžybų dalyviui, medaliai ir taurės – nugalėtojams. Apdovanoti buvo ir varžybų teisėjai.

„Judriosios savaitės“ renginius mūsų gimnazijoje organizavo mokytojas Eugenijus Jafimovas.

Eugenijus Jafimovas,
geografijos mokytojas metodininkas