„Maisto banko“ akcijoje savanoriavo gimnazistai

P1150240

Spalio 16-17 dienomis Lietuvoje vykusios jubiliejinės 20-osios „Maisto banko“ akcijos metu geradariai nepasiturinčių maitinimui paaukojo 372 tūkst. vnt. ilgai negendančių maisto produktų už 341 tūkst. eurų. Akcijos metu paaukota 136 910 kartų, dalyvavo 322 socialinės organizacijos, aukojamą maistą padėjo rinkti 7784 savanoriai, akcija vyko 406 parduotuvėse. „Visai nedaug pritrūko iki praeitais metais pasiekto visų laikų maisto produktų aukojimo rekordo, kuomet buvo surinkta maisto už 357 tūkst. eurų. Tačiau labai džiaugiamės ir „sidabriniu“ rezultatu“, – mintimis dalinosi „Maisto banko“ akcijos koordinatorius Tadas Beržonskas.

Mūsų gimnazistai dvi dienas budėjo naujojoje „Maximoje“ ir kvietė žmones aukoti maisto produktų sunkiau gyvenantiems Kelmės krašto žmonėms. „Maisto banko“ akcijoje dalyvavo pirmokai Šimkutė Evelina, Andriuškaitė Vasarė, Tijunaitytė Vita,  Tarasevičiūtė Aušrinė, Mankevičiūtė Deimantė, Kaušiūtė Monika, Baranauskas Aurimas; antrokaiMockutė Vaiva, Juškutė Žyginta, Kušeliauskytė Gabija, Kančiauskytė Gintarė, Norkutė Monika, Gergardaitė Greta, Tavoraitė Fausta, Augustytė Monika, Klimaitytė Gintarė, Dobrovolskytė Ingrida, Orlovaitė Iveta, Dichavičiūtė Aušrinė; trečiokai Latiškevičiūtė Ernesta, Ivanauskytė Diana, Druktenis Armandas, Tamkutė Monika, Bukčiūtė Džestina, Vyšniauskaitė Kornelija, Surblytė Reda, Lideikytė Laura,  Minelgaitė Rasa, Ivanauskytė Inesa, Žiauberis Valentinas, Levickas Jonas; ketvirtokas Ralovėcas Mantas. Kelmėje paaukota maisto prekių už 3200 eurų.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios akcijos: gimnazistams – savanoriams bei visiems aukojusiems.

Aurelija Grincevičienė,
vyresnioji etikos mokytoja

P1150240