Išvyka į šokio spektaklį  ,,Altorių šešėly“

cdb_Altoriu-sesely_p1

Per rudens atostogas ketvirtų klasių mokiniai ir lietuvių kalbos mokytoja Vaida Karabienė vyko į Šiaulių kultūros centrą, kuriame žiūrėjo Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro  spektaklį „Altorių šešėly“, sukurtą pagal Vinco Mykolaičio-Putino romaną.

Gėrėjomės įtaigia atlikėjų vaidyba, gražiais kostiumais, nuostabiomis dekoracijomis, staigia scenų kaita, pamatėme klasikinio baleto, sportinių, neoklasikinių šokių, tango elementų. Įdomu buvo stebėti, kaip šokis perteikia kunigo Liudo Vasario dvasinę evoliuciją.

Po spektaklio aptarėme sceninį kūrinį ir diskutavome, kodėl rašytojas V.Mykolaitis-Putinas atkakliai saugojo romaną nuo bet kokių bandymų ekranizuoti, inscenizuoti ir kategoriškai argumentavo: „Taip nesunku nukrypti į banalumą.“

Grįžome kupini gerų įspūdžių ir puikios nuotaikos.

Vaida Karabienė,
vyresnioji lietuvių kalbos mokytoja