Gerumo savaitei pasibaigus

prie pavadinimo

Gruodžio 15-19 d. mūsų gimnazijoje vyko Gerumo savaitė. Jos metu gimnazistai piešė atvirukus – taip prisidėjome prie bendrumo akcijos „Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui“. Šią akciją jau dešimt metų organizuoja Valstybinio psichikos sveikatos centro (VPSC) kolektyvas, o mūsų rajone ją inicijavo Kelmės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Aktyviai šioje akcijoje dalyvavo antrokai Aušrinė Dichavičiūtė, Kamilė Paulauskaitė, Monika Meliešiūtė, Gintarė Klimaitytė, Monika Augustytė, Lukas Rašimas, Karolina Vasiliauskytė, Kamilė Pociūtė, Fausta Tavoraitė, Greta Gergardaitė, Meda Sapragonaitė, Ailantas Sutkus; trečiokė Fausta Ruzgytė; ketvirtokės Raminta Andrulytė, Greta Palubinskytė, Ema Pluščiauskaitė, Karolina Dališanskaitė.

Didžiąją dalį gimnazistų sukurtų atvirukų nunešėme į Kelmės slaugos ir palaikomojo gydymo skyrių ir prieš šventes išdalinome ligoniams. Mus palydėjo Kelmės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Lina Balčiūnienė. Kiti atvirukai kartu su labdara buvo perduoti Kelmės samariečių bendrijai, o paskui išdalinti nepasiturintiems ir vienišiems žmonėms.

O į tradicinę labdaros akciją „Gerumas mus vienija“ įsijungė gimnazistės Milda Šuklytė, Emilija Sasnauskaitė, mokytojos Snieguolė Zavadskienė, Ineta Leščiauskienė, Loreta Šuklienė, socialinė pedagogė Ina Kaminskienė, kiti mokytojai ir mokiniai. Šiemet naują akciją – atrakciją sugalvojo ketvirtokės Goda Pelenytė ir Gintarė Valčiukaitė. Jos kartu su Guoda Uckute, Mantvydu Pociumi bei pirmokėmis Gintare Andriulyte, Ugne Barauskyte, Aušrine Tarasevičiūte kepė sausainius ir jais vaišino pagyvenusius žmones.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, dalyvavusiems Gerumo savaitės renginiuose. Prasmingo visiems darbo, gražių idėjų naujaisiais metais!

Aurelija Grincevičienė,
vyresnioji etikos mokytoja