Gimnazistų sėkmė Angliškos dainos konkurse

prie pavadinimo

Balandžio 8 d. Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos mokiniai – Deimantė Andriulytė, Jorūnė Antanaitytė, Gabrielius Šurna, Grigas Andrulis, Matas Jafimovas, Mantas Ralovėcas, Gvidonė Miklovaitė – dalyvavo IX Angliškos dainos konkurse Tytuvėnų gimnazijoje.

Konkurse pasirodė dviejų amžiaus grupių dalyviai. Kiekvienas dalyvis savo pasirodymuose stengėsi kuo įdomiau ir tiksliau atspindėti konkurso temą – DISCO stilių. Mūsų gimnazijos atstovai atliko du kūrinius. Pirmasis buvo atlikėjo Rick James „Give It To Me“. Antrasis – trijų DISCO hitų „One Way Ticket“, „Sunny“, „Daddy Cool“, atliktų grupės „Boney M“, mišinys.

Visiems dalyviams pasirodžius, komisijos nariai sprendė, kam skirti prizines vietas abiejose amžiaus grupėse. Galiausiai visi sulaukėme verdikto. Labiausiai džiuginantis tiek dalyvavusius J.Graičiūno gimnazijos muzikantus ir dainininkus, tiek visą mūsų gimnaziją komisijos sprendimas – pirma vieta Angliškos dainos konkurso vyresniųjų grupėje!

Deimantė Andriulytė