Muzikos studija „Obertonas“ – respublikiniuose renginiuose

PRIE PAVADINIMO20160323_144101

Balandžio 15 d. mūsų gimnazijos muzikos studijos „Obertonas“ muzikantai Gabrielius Šurna, Mantas Ralovėcas, Grigas Andrulis dalyvavo VII respublikiniame jaunųjų gitaristų festivalyje „Ant bangos“, kuris vyko Šiaulių J.Janonio gimnazijoje. Kiekviena festivalyje dalyvavusi grupė – o jos buvo iš įvairių Šiaulių, Panevėžio mokyklų, Kelmei atstovavo mūsų gimnazija ir Kelmės meno mokykla – atliko po du kūrinius. „Obertono“ muzikantai tradiciškai grojo savo kūrybos muziką – „Standing By The Moon“ ir „Can You Hear The Storms?“

Visai neseniai muzikos studija „Obertonas“ buvo pakviesta groti Ugdymo plėtotės centro organizuotoje respublikinėje dvi dienas vykusioje parodoje „Moderni mokykla 2016, Kaunas“. Gabrielius, Mantas, Grigas ir muzikos studijos būgnininkas Matas Jafimovas koncertavo šalies mokytojams, o jų vadovas muzikos mokytojas Svajūnas Klimas ir gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Živilė Klimienė pasidalijo patirtimi apie ugdymosi centrų įkūrimą mokykloje, jų veiklą, įtaką plėtojant tarpdalykinę integraciją, įgyvendinant projektus, formuojant mokyklos kultūrą. Susidomėję mokytojai ir klausėsi apie mūsų gimnazistų kūrybines idėjas bei jų įgyvendinimą, ir turėjo progos pamatyti gimnazijos bendruomenės narių darbus – nuo leidinių, kurių paroda buvo surengta, iki koncerto.