Su apdovanojimu – iš konkurso–parodos „Sidabro vainikėlis-2016“

PRIE PAVADINIMO Lukas Lukoševičius IV b g.kl. mokinys

Šių metų kovo mėn. Kelmės kultūros centro dailės galerijoje veikė paroda – rajoninė atranka į respublikinį Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkursą – parodą „Sidabro vainikėlis“. Šio konkurso organizatorius – Lietuvos liaudies kultūros centras, o konkurso tikslai – palaikyti gyvybingas ir gaivinti nykstančias liaudies dailės tradicijas,  skatinti jaunosios kartos domėjimąsi tradiciniais dailiaisiais amatais, ugdyti liaudies dailės tradicijų pažinimą.

Parodoje J.Graičiūno gimnazijos technologijų mokytojų Albinos Rimšienės ir Valerijaus Paulionio mokiniai pristatė per 20 kūrybinių darbų. Po šios parodos buvo atrinkti mokinių kūrybiniai darbai į regioninį turą.

Antrojo, regioninio, turo konkursas – paroda vyko nuo 2016 m. kovo 21 d. iki balandžio 21 d. Telšiuose. Į šį regioninį turą buvo atrinkti mūsų gimnazistų kūrybiniai darbai: IVb klasės mokinio Luko Lukoševičiaus „Druskinė“, IIId klasės mokinio Eduardo Bacio „Prieverpstė“ (šių vaikinų mokytojas yra V.Paulionis) ir IVa klasės mokinės Aušrinės Dapnytės „Pirštinės“ (mokytoja A.Rimšienė). Regioninėje parodoje – konkurse Luko Lukoševičiaus darbas pelnė trečiąją vietą ir buvo apdovanotas Lietuvos liaudies kultūros centro III laipsnio diplomu.

Valerijus Paulionis,
technologijų vyresnysis mokytojas