ATVIRŲ DURŲ SAVAITĖS-2016 RENGINIAI KELMĖS J. GRAIČIŪNO GIMNAZIJOJE

JGG zenklas 2016

Visus, norinčius susipažinti su J.Graičiūno gimnazijos veikla, kviečiame dalyvauti Atvirų durų savaitės, kuri vyks 2016 m. gegužės 16–20 d., renginiuose!

 

Gegužės 16-oji – GIMNAZISTO DIENA

9 val. prasidės gimnazistų savivaldos renginiai. Gimnazistų Prezidento, šauniausios klasės rinkimai. Nominacijų dalybos.

Gegužės 17-oji BŪSIMŲJŲ GIMNAZISTŲ DIENA

10 val. būsimiesiems trečiokams (11-okams) bus pristatytos viduriniojo ugdymo programos, kurias siūlo gimnazija, dvejų metų ugdymo planų sudarymo principai. Mokiniams iš kitų mokyklų bus surengta ekskursija po gimnaziją.

12 val. laukiame visų, norinčių mokytis gimnazijos I–IV (9–12) klasėse, bei jų tėvelių. Pristatysime Jums gimnaziją, pasitarsime dėl ugdymo proceso, būsimųjų auklėtojų (aktų salėje, IV aukšte).

Gegužės 18-oji – MATEMATIKOS DIENA

8.55 val. atvira integruota matematikos-lietuvių kalbos pamoka „Matematikos terminų kirčiavimas“.

11–13 val. matematikos protmūšis.

Gegužės 19-oji – MENŲ DIENA

10.40 val. IIId klasės gimnazistės Deimantės Janušauskaitės dailės darbų parodos atidarymas (II aukštas).

12 val. gimnazijos Leidybos centro darbų ir muzikos studijos „Obertonas“ kompaktinio disko pristatymas (aktų salė).

Gegužės 20-oji – PADĖKOS ir MUZIKOS DIENA

12 val. Muzikos studijos „Obertonas“ koncertas. Padėkos šventė visiems, garsinusiems gimnazijos vardą olimpiadose, konkursuose, festivaliuose, varžybose, rėmusiems gimnazijos bendruomenės kūrybines idėjas ir projektus! A.Mikalajūno, „Mokslo“, „Hipokrenės“, „Muzikos“, „Amatų“, „Sporto“ premijų įteikimas.

 

 Nuo 2016 m. rugsėjo 1-osios kviečiame mokytis I-IV (9-12) klasėse! Prašymai jau priimami. Mūsų adresas ir telefonai: Raseinių g. 1, Kelmė; tel.: (8 427) 61195 (direktorius), 61196 (direktoriaus pavaduotojos); internete: www.jggimnazija.lt.