Bėk su Erasmus+

IMG_1792

Gegužės 22 d. Vilniuje vyko tradicinis maratonas „We Run Vilnius 2016“. Šiais metais jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai, anglų kalbos mokytoja Ineta Leščiauskienė ir direktorius Rimas Bielskis. Maratono metu galima bėgti 22 km, 10 km arba 5 km distanciją. Neseniai pasibaigusio tarptautinio Erasmus+ projekto „Menų spaustuvė“ komanda „Asfalto velniai“ ir dar vykstančio Erasmus+ projekto „Mokykloje kylančių konfliktų sprendimas ir valdymas“ komanda „Stebuklingi“ kartu su dar 500 įvairių Erasmus+ projektų dalyvių iš visos Lietuvos ir užsienio šalių sudarė didžiulę „Bėk su Erasmus+“ komandą ir kartu įveikė 5 km distanciją. Pasipuošę mėlynais marškinėliais su užrašu „Bėk su Erasmus+“, įsimaišėme tarp visų kitų baltais marškinėliais vilkinčių maratono bėgikų ir parodėme, kokia didelė ir vieninga yra bendra Erasmus+ projekto komanda! Dar prieš maratoną, apšilimo metu, buvome apdovanoti specialiais Erasmus+ prizais už laimėjimą Facebook’o komandų nuotraukų konkurse. Laimėti konkursą mums padėjo visi dabartiniai gimnazijos mokiniai, mokytojai, jau baigę gimnaziją ir daugybė kitų žmonių, aktyviai spausdami „patinka“ po mūsų komandos nuotrauka, kurios autorė yra gimnazistė Emilija Sasnauskaitė. Kepinami šiltos vėlyvo pavasario saulės įveikėme distanciją, pasipuošėme „We Run Vilnius“ medaliais ir džiaugėmės neblogais rezultatais. Vėliau pietavome Beatos picerijoje „Jurgis ir drakonas“, o grįžtant namo aplankėme ir Kauno Pažaislio vienuolyną. Į Kelmę grįžome kupini geros nuotaikos ir įspūdžių!

Eimantė Korytė

IMG_1792