Aukso medaliai – gimnazijos tinklininkams!

prie pavadinimo

Gegužės 27–28 d. Šiaulių sporto mokyklos „Dubysa“ sporto salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės tinklinio varžybos. Finaliniame ketvertuke susirungė Druskininkų „Ryto“ gimnazijos, Varėnos raj. Vydenių pagrindinės m-klos, Šiaulių J. Janonio gimnazijos ir Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos tinklininkai.

Pirmą dieną mūsų gimnazijos tinklininkai susitiko su Šiaulių tinklininkais. Rezultatu 2:1 šio susitikimo pergale džiaugėsi graičiūniškiai.

Antrą dieną gimnazistai susirungė su stipria Druskininkų komanda, tačiau jiems vilčių nepaliko ir susitikimą laimėjo 2:0. Paskutinis pergalingas finalinio etapo susitikimas (2:0 – mūsų gimnazijos vaikinų pergale) su Varėnos komanda užtikrino J. Graičiūno gimnazijos tinklininkams Lietuvos mokyklų žaidynių čempionų titulą, kuris į gimnaziją sugrįžo po 10 metų.

Sveikiname komandos kapitoną Marių Barauskį, tinklininkus Simą Grigalaitį, Benediktą Rimdeiką, Eriką Barakauską, Gustą Buivydą, Ailantą Sutkų, Justiną Beresnevičių ir komandos trenerį Darių Barauskį!

Darius Barauskis,
kūno kultūros mokytojas metodininkas