Paskutinis skambutis į pamoką

prie pavadinimo

Gegužės 26 d. Kelmės Jono Graičiūno gimnazijoje aidėjo paskutinis skambutis 76 laidos abiturientams.

Ketvirtokai tradiciškai anksti ryte kartu su klasių auklėtojomis pasitiko saulę, o vėliau visi kartu susitiko paskutinėje auklėtojos pamokoje. Vėliau Paskutinio skambučio šventė tęsėsi aktų salėje, į kurią abiturientus atlydėjo mažieji draugai iš lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“. Jie savo sveikinimu ir pradėjo iškilmingąją šventės dalį, kurioje buvo skaitomas direktoriaus įsakymas dėl leidimo laikyti brandos egzaminus, skambėjo trečiokų sveikinimo daina abiturientams, direktoriaus Rimo Bielskio žodis susirinkusiems į šventę, padėka tėvams, mokytojams bei linkėjimas kantrybės laukiant egzaminų.

Ketvirtokai supažindino trečiokus su testamentu ir perdavė jiems raktą ketvirtos klasės durims atrakinti. Atsidėkodami trečiokai padovanojo lazdą – kad tvirčiau būtų į egzaminus žengti ir, žinoma, žingsniuoti į ateitį. Taip pat skambėjo paskutinės abiturientų dainos mokykloje…

Emilija Sasnauskaitė