Išvyka į spektaklį „Hamletas“

hamletas_perziura_20151217_0566

2016 metų rugsėjo 16 dieną  mes, IIIb klasės mokiniai, važiavome į režisieriaus Vido Bareikio pastatytą spektaklį „Hamletas“, kuris vyko Kauno nacionaliniame dramos teatre.

Spektaklis buvo nepakartojamas ir iškart sudomino: stilingi bei sumanūs kostiumai, išskirtinė scenografija, besisukanti scena. Aktorių šiuolaikiška vaidyba, muzikinis intarpas ir vyksmas podiumo centre buvo atokvėpis, priminimas, kad teatras  ir sudėtingas kūrinys ne visada privalo sukelti galvos sopulį. Viso spektaklio metu  mes tiesiog negalėjome atitraukti akių nuo scenos. V.Šekspyro ,,Hamleto“ istorija, prabilusi dabarties  teatro kalba,  yra tai, kas jau daugiau nei keturis šimtus metų šią pjesę išlaiko aktualia.

Nors vykdami į spektaklį susidūrėme su įvairiomis  kliūtimis,  vėlavome, tačiau patirtis buvo nuostabi. Už šią įdomią ir turiningą išvyką dėkojame mūsų lietuvių kalbos mokytojai Vaidai Karabienei.

Žyginta Juškutė, Gabija Kušeliauskytė

/Nacionalinio Kauno dramos teatro nuotr./