Anglų kalbos gramatikos konkursas

angliukai

Lapkričio 11 d. mūsų gimnazijoje vyko 1 – 2 gimnazijos klasių mokinių anglų kalbos gramatikos konkursas, kuriame dalyvavo 26 mokiniai. Konkursą organizavo anglų kalbos mokytojos A. Bilienė ir S. Zavadskienė. Konkurso tikslas buvo išaiškinti geriausius kiekvienos klasės anglų kalbos gramatikos žinovus.

Mokyklinio konkurso nugalėtojai lapkričio 17 d. vyko į Užvenčio Šatrijos Raganos gimnaziją, kur vyko rajoninis anglų kalbos gramatikos konkursas „Let‘s learn English grammar“. Konkurso metu dalyviai turėjo įveikti 45 užduotis per 60 minučių. 9-okų grupėje II-ąją vietą užėmė Gediminas Šimulis iš 1c klasės. 10-okų grupėje visas prizines vietas užėmė mūsų gimnazistai. I-ji vieta atiteko Simonui Klimui iš 2b, II-ji vieta – Gintarei Vaitkutei iš 2a klasės, III-ji vieta – Simonui Urbeliui iš 2d klasės ir Simonai Giačaitei iš 2e.

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame jų mokytojoms: I. Leščiauskienei, A. Bilienei, G. Rudzevičiūtei ir S. Zavadskienei.