Integruotos pamokos apie šv. Kalėdų papročius Vokietijoje 

prie-pavadinimo

Gruodžio 14-16 dienomis II-ose gimnazijos klasėse vyko integruotos vokiečių kalbos ir technologijų pamokos „Kalėdų papročiai Vokietijoje“, kurias vedė vokiečių kalbos mokytoja Raimonda  Andriuškienė ir technologijų mokytojai Lijana Vaičiulytė, Albina Rimšienė, Valerijus Paulionis, Martynas Turevičius. Pamokų tikslas – susipažinti su vokiškomis Kalėdų tradicijomis, jų atsiradimu, kalėdiniais patiekalais, interjero puošyba ir, žinoma, tobulinti savo vokiečių kalbos gebėjimus.

Mokiniai ieškojo informacijos apie Vokietijoje populiarius kalėdinius patiekalus, eglutės ir namų dekoracijas, Kalėdinius atvirukus-sveikinimus, lygino su lietuviškais ir pristatė juos savo draugams demonstruodami skaidres. Vėliau, susiskirstę į darbo grupes, savo projektus praktiškai įgyvendino per technologijų pamokas.

 

Raimonda Andriuškienė,
vokiečių kalbos mokytoja metodininkė

Albina Rimšienė,
vyresnioji technologijų mokytoja