Kalėdinės kūrybinės dirbtuvėlės

prie-pavadinimo

Adventas yra ramaus laukimo metas, kai skubame suspėti atlikti įvairiausius darbus pamiršdami nors trumpam stabtelėti ir pajusti artėjančias Kalėdas. Gruodžio 20 d. gimnazijos mokytojai  rinkosi technologijų centre, kuriame vyko „Kalėdinės kūrybinės dirbtuvėlės“. Po pamokų mokytojai galėjo lengviau atsikvėpti ir pasinerti į kūrybos procesą: gamino kalėdaičius, siuvo maišelius dovanoms, vijo raištelius, mezgė. Technologijų mokytojos Albina Rimšienė, Lijana Vaičiulytė ir dailės mokytoja Irena Arlauskienė visiems dalyviams nuoširdžiai talkino ir aiškino įvairias gamybos technikas. Kūrybinis procesas mokytojams suteikė daug džiaugsmo, o nuoširdžios emocijos ir šiltas bendravimas leido pajusti ypatingą artėjančių Kalėdų dvasią.

Albina Rimšienė,
vyresnioji technologijų mokytoja