Kalėdiniai renginiai gimnazijoje

prie-pavadinimo

Tradicinį šv. Kalėdų rytmetį mūsų gimnazijoje pradėjo direktorius Rimas Bielskis, pasveikinęs visą bendruomenę artėjančių švenčių proga. Jaunųjų muzikantų ir dainininkų Evelinos Rimkutės, Monikos Augustytės, Domantės Slavinskaitės, Karolinos Valantinaitės, Eglės Vaištaraitės, Danieliaus Ūkso, Mato Jafimovo, Viktorijos Augustytės, Monikos Akstinaitės, Ernesto Gužausko, Gabijos Klaros Kušeliauskytės, Luko Mikalausko, Grigo Andrulio, Armando Druktenio, Deimantės Andrulytės, Jorūnės Antanaitytės atliekamas giesmes ir dainas keitė IIIb klasės gimnazistų Saimono Marcinkaus, Daimono Rutkausko, Simo Kaspučio, Ailanto Sutkaus, Kamilės Banevičiūtės, Ugnės Aleksiejūtės, Vaivos Mockutės, Gustės Kislauskaitės skaitomi tekstai apie gyvenimo prasmę, apie meilę ir gerumą, atlaidumą, užuojautą ir pagalbą… Kalėdų rytmetį organizavo ir muzikantus bei skaitovus parengė muzikos mokytojas Svajūnas Klimas ir lietuvių kalbos mokytoja Vaida Karabienė.

Kalėdų vakaro tema, kurią šiemet pasiūlė gimnazijos ketvirtokai, buvo Eurovizija. Kiekviena klasė išsitraukė šalį, kuriai reikėjo atstovauti. Mokytojams teko Lietuva. Po aktyvaus balsavimo jie ir laimėjo puikiai ketvirtokų organizuotą Eurovizijos konkursą! Antroje vietoje liko IIc klasė, atstovavusi Ukrainai, trečioje – Ic klasė, atstovavusi Norvegijai.

Visą gruodžio mėnesį vykęs pasibaigė kalėdinis krepšinio turnyras, kurį organizavo kūno kultūros mokytojas Stasys Kurmis. Išsiaiškinus stipriausias pogrupių komandas, jos vėliau dalyvavo finalinėse varžybose. Pirmojo pogrupio finalines varžybas laimėjo IIb klasės komanda, II vieta atiteko Id klasės komandai, o III-ąją užėmė jungtinė Ib ir IIc klasių komanda. Antrojo pogrupio finalinių varžybų nugalėtoja – IIa klasės komanda, įveikusi II vietoje likusią IVc klasės komandą, o trečią vietą iškovojo IVd klasės krepšininkai. Organizacinis kalėdinio krepšinio turnyro komitetas išrinko ir apdovanojo geriausius turnyro žaidėjus: Ugnių Šimkų (Id klasė), Armandą Matijošaitį (IIc klasė), Tadą Baracevičių (IIa klasė), Kristupą Arą Norutį (IIb klasė), Alaną Lekavičių (IIIa klasė), Mantvydą Šimkų (IIIc klasė), Eriką Barakauską (IIId klasė), Egidijų Tavorą (IVb klasė), Domą Vaitkų (IVc klasė) ir Erlandą Rakauską (IVd klasė).

Šv. Kalėdų metas – laikas dalytis gerumu, tiesti pagalbos ranką. Tradicinės Gerumo savaitės metu per etikos ir dailės pamokas mokiniai kūrė atvirukus – taip prisijungėme prie kasmetinės akcijos ,,Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui”, kurį organizavo Valstybinis psichikos sveikatos centras. Labdaros akcijos metu mokiniai ir jų šeimų nariai aukojo nemažai rūbų, žaislų, knygų – viskas buvo išdalinta nepasiturintiems mūsų krašto žmonėms. Gerumo savaitę gimnazijoje organizavo etikos mokytoja Aurelija Grincevičienė.