Sėkmė Angliškos dainos konkurse Šiauliuose

prie pavadinimo

Vasario 2 dieną mūsų gimnazistai Armandas Druktenis, Deimantė Andriulytė, Gvidonė Miklovaitė ir Grigas Andrulis dalyvavo Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijos organizuojamame Šiaulių miesto ir rajono angliškos dainos konkurse ,,Love and music never sound the same“ (Meilė kaip muzika skamba vis kitaip). Šis konkursas vyko jau penktus metus bei sulaukė gausaus būrio dalyvių ne tik iš Šiaulių mokyklų, bet ir iš Kelmės Jono Graičiūno, Užvenčio Šatrijos Raganos, Joniškio rajono Žagarės gimnazijų.

Šventė prasidėjo komisijos pristatymu ir mokyklos direktorės sveikinimu. Tada nuskambėjo pirmieji konkurso dalyvių atliekamų dainų akordai. Visą popietę žiūrovus džiugino solistai, duetai, ansambliai, grupės. Kol išklausę visus keturiolika dalyvių komisijos nariai sprendė, kam skirs prizines vietas, scenoje Stasio Šalkauskio gimnazijos Gitaros studijos nariai stengėsi, jog žiūrovams laikas neprailgtų. Šios pertraukos metu prie skambančios muzikos prisidėjo ir konkurso dalyviai: grojo, dainavo, šypsojosi ir džiaugėsi muzika. Galiausiai sugrįžo komisija su ilgai lauktais rezultatais.

Paaiškėjo, jog mūsų gimnazistai užėmė trečią prizinę vietą savo grupėje! Renginį vainikavo plojimai ir sveikinimai.

Deimantė Andriulytė

prie pavadinimo