Anglų kalbos rašinio konkursas Kelmės rajono abiturientams

DSC_1169

Kelmės Jono Graičiūno gimnazijoje 2017 m. vasario 1d. vyko jau tradiciniu tapęs anglų kalbos rašinių konkursas, skirtas rajono abiturientams. Šiemet sulaukėme 21 mokinio. Iš Tytuvėnų gimnazijos atvyko penki mokiniai, kuriuos ruošė anglų kalbos mokytojos G. Karpinienė ir I. Ridikienė; po vieną mokinį atvyko iš Pakražančio gimnazijos (mokytoja R. Skrodenytė), Šaukėnų Vl. Putvio-Putvinskio gimnazijos (mokytoja E. Norvaišaitė); mūsų gimnazijai atstovavo keturiolika ketvirtokų (Erikas Rimkus, Rokas Alekseriūnas, Egidijus Tavoras, Marija Beišytė, Rasa Minelgaitė, Inesa Ivanauskytė, Laura Lideikytė, Roberta Purvineckaitė, Gražina Rimkutė, Diana Loginauskaitė, Domantas Jokimčius, Mindaugas Samušas, Eimantas Gajauskas). Mūsų gimnazistus-konkurso dalyvius moko anglų kalbos mokytojos A.Bilienė, Ž.Sodaitienė, S.Zavadskienė, G.Rudzevičiūtė, I.Leščiauskienė.

Mokiniams buvo pateiktos septynios temos, skatinančios kritinį mąstymą, argumentavimą, kūrybiškumą, socialinių problemų suvokimą ir sprendimą: „The first impression of a person is always right. Do you agree ?“, „Causes and consequences of bullying in our society“, „In your opinion what factors contribute to a good movie?”, “Advantages and disadvantages of Brexit?“, „The election of D. J. Trump poses a threat to Lithuania?“, „Why? Why not?“, „Why do some people need extreme challenges?“, „Peers pressure is good for self-development. Do you agree?“

Prieš pradedant rašyti, anglų kalbos mokytoja ir šio konkurso sumanytoja G.Rudzevičiūtė mokiniams priminė rašinio rašymo reikalavimus, jo struktūrą ir vertinimo kriterijus. Rašinių vertinimo komisija, kurią sudarė Kelmės J.Graičiūno gimnazijos anglų kalbos mokytojos, įvertinusi mokinių darbus, nusprendė, kad geriausius rašinius parašė Erikas Rimkus, Marija Beišytė, Mindaugas Samušas, Egidijus Tavoras, Gražina Rimkutė (J.Graičiūno gimnazija), Rokas Žalandauskas (Pakražančio gimnazija), Milda Kančelskytė, Paulius Buivydas (Tytuvėnų gimnazija). Geriausiai įvertinti mokinių darbai bus publikuojami gimnazijos tinklalapyje www.jggimnazija.lt

Dėkojame ir linkime sėkmės visiems dalyvavusiems mokiniams ir juos mokantiems mokytojams.

Gitana Rudzevičiūtė,
anglų kalbos mokytoja metodininkė