Gimnazistų sėkmė anglų kalbos konkursuose

IMG_1333

Naujieji 2017 metai Kelmės Jono Graičiūno gimnazistams anglų kalbos srityje prasidėjo sėkmingai. Vasario mėnesį IVb klasės mokinys Egidijus Tavoras, kurį anglų kalbos moko mokytoja metodininkė Snieguolė Zavadskienė, sėkmingai dalyvavo regioniniame Šiauliuose vykstančiame tradiciniame – jau dvidešimt šeštajame – I.Poželaitis Davis, AM, kūrybinio rašinio konkurse ir užėmė penktąją vietą (prizinės vietos šiame konkurse yra šešios). Abiturientas pasirinko įdomią ir aktualią temą „Jūs esate švietimo ir mokslo ministras. Pristatykite savo veiklos planą“. Konkursą remia Australijos lietuvio Kazimiero Butkaus fondas.

Vyresniesiems nenusileido ir trečiokai. IIId klasės mokinys Marius Sakalauskas, kurį anglų kalbos moko mokytoja metodininkė Ineta Leščiauskienė, kovo 9-ąją rungėsi kitame Šiaulių apskrities renginyje, kurį remia tas pats fondas: Kazimiero Butkaus olimpiadoje, skirtoje apskrities vienuoliktokams. Olimpiadoje Marius atliko skaitymo ir kalbos vartojimo užduotis, rašė rašinį apie pyktį ir kalbėjo pagal duotą patarlę. Gimnazistas nugalėjo visus varžovus ir laimėjo pirmąją vietą bei piniginį prizą. Pažymėtina, kad šiuose Australijos lietuvių remiamuose renginiuose mūsų gimnazistai dalyvauja kasmet ir visada laimi prizines vietas!

Ineta Leščiauskienė,
anglų kalbos mokytoja metodininkė