Legendos nemiršta!

prie pavadinimo

Šių metų kovo 31 dieną Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos mokiniai, susibūrę „Erasmus+“ projekto „M.U.S.I.C.“ metu, dalyvavo dešimtajame Tytuvėnų gimnazijos organizuojamame angliškos dainos konkurse „Legends Never Die“.

Grigas Andrulis, Aušrinė Tarasevičiūtė, Kotryna Karyznaitė, Miglė Štabokaitė, Marius Sakalauskas ir Lukas Mikalauskas atliko grupės „Red Hot Chili Peppers“ dainą „Under the Bridge“. Mūsų grupė neužėmė prizinės vietos, tačiau pasirodė gerai ir profesionaliai – mes skyrėme daug laiko ir pastangų pasiruošimui.

Kelmės rajono mokyklų atlikėjai buvo suskirstyti į dvi amžiaus grupes. Pirmiausia pasirodė 5-8 kl. mokiniai, po to – vyresnieji.  Atlikėjus vertino komisija, sudaryta iš rajono mokytojų,  Kelmės rajono savivaldybės atstovų ir svečių iš JAV ambasados.  Renginio metu vyravo šventiška, pakili nuotaika, skambėjo visiems gerai žinomos melodijos. Buvo surengtas tikras šou, vertas „Muzikinės kaukės“ scenos.

Kotryna Karyznaitė ir Aušrinė Tarasevičiūtė

DSCN0340