Ekonomikos žinių konkursas

K4

Prieš pavasario atostogas gimnazijoje vyko kasmetinis rajono mokyklų I-II (9-10) klasių mokinių ekonomikos žinių konkursas. Šiemet konkurse dalyvavo šešių rajono ugdymo įstaigų mokiniai.

Konkurse ekonomikos žinias atskleidė 30 mokinių iš Kelmės Jono Graičiūno, Tytuvėnų, Pakražančio gimnazijų bei „Aukuro“ ir Maironių pagrindinių mokyklų, Tytuvėnų jaunimo mokyklos.

Geriausiai šiemet konkurse sekėsi ir Kelmas.lt pagamintos statulėlės bei kitų rėmėjų dovanos atiteko Tytuvėnų gimnazijos mokiniui Tadui Kasparui (mokytojas Algis Venckūnas), Jono Graičiūno gimnazijos mokinėms Vestai Semionovaitei, Gretai Ščegauskaitei bei Karolinai Indrulytei (mokytojas Nerijus Šarauskas) bei Pakražančio gimnazijos mokinei Gintarei Petroševičiūtei (mokytoja Irena Petrauskienė).

Atlikę užduotis mokiniai dalyvavo susitikime su Kelmės kredito unijos administracijos vadove Oksana Beržanskyte. Viešnia konkurso dalyviams pristatė kredito uniją, papasakojo apie jos veiklą. Paskelbus rezultatus ir visiems konkurso dalyviams įteikus dovanas, tradiciškai buvo vaišinamasi tortu.

Konkursą, kurį tradiciškai organizavo Kelmės Jono Graičiūno gimnazija, Šiaulių universiteto Ekonomikos katedra, Suaugusiųjų mokymo centras, kaip ir pernai, rėmė rajono verslo atstovai – UAB „Antivis“, UAB „Etovis“, Kaimo turizmo sodyba „Raganynė“, Kelmas.lt, Kelmės kredito unija, ūkininkas Vytautas Kareiva, Nerijaus Šarausko vertimų biuras.

Nerijus Šarauskas,
Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos ekonomikos ir verslumo mokytojas