Gimnazistai – „Maisto banko“ akcijos savanoriai

prie pavadinimo

Parduotuvėse finišavusi priešvelykinė „Maisto banko“ akcija nepasiturinčiųjų maitinimui sukrovė naują aruodą. Dvi dienas maisto aukoję geradariai „Maisto banko“ akcijos savanoriams perdavė 326 tūkstančius įvairių ilgai negendančių maisto produktų. Šios paramos vertė – daugiau nei 304 tūkst. eurų.

Mūsų rajone žmonės aukoti ilgai negendančių maisto produktų galėjo Kelmėje Maxima ir IKI prekybos centruose bei Tytuvėnų Maxima prekybos centre. Per dvi akcijos dienas iš viso paaukota 2099 vnt. ilgai negendančių maisto produktų. Akcijos metu talkininkavo 87 savanoriai iš Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos, „Kražantės“ progimnazijos, „Aukuro“ pagrindinės mokyklos, Tytuvėnų gimnazijos. Taip pat savanoriavo Vijurkų vaikų globos namų auklėtiniai. Surinkti produktai bus dalijami pagal socialinių darbuotojų pateiktus sąrašus bei labdaros valgyklos lankytojų maitinimui.

Mūsų gimnazistai dvi dienas budėjo naujojoje „Maximoje“ ir kvietė žmones aukoti maisto produktų sunkiau gyvenantiems Kelmės krašto žmonėms. Akcijoje dalyvavo pirmokai Viktorija Barakauskaitė, Ema Augustytė, Asta Vaičiulytė, Rugilė Valiušaitytė, Gabija Paškevičiūtė, Kajus Slavinskas, antrokės Agnė Grišiūtė, Deimantė Mankevičiūtė, Vasarė Andruškaitė, Vita Tijūnaitytė, Monika Astrauskaitė, Miglė Sakalauskaitė, Viktorija Augustytė, Aušra Vaitiekūnaitė, trečiokės Kornelija Atkočaitytė, Aušrinė Dichavičiūtė, Aistė Ežerskytė, Inesa Žičkutė, Eglė Vaištaraitė, Samanta Balkaitytė, Gabija Kušeliauskytė, Gintarė Kančiauskytė, Domantė Slavinskaitė, Žyginta Juškutė. Paaukota 1079 vienetų maisto prekių.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios akcijos: gimnazistams – savanoriams bei visiems aukojusiems.

Aurelija Grincevičienė,
vyresnioji etikos mokytoja