Sėkmė respublikinėje technologijų olimpiadoje ir konkurse

prie pavadinimo

Balandžio 20–21 d. Kaune vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiada, kurioje dalyvavo daugiau nei šimtas VIII-XII klasių mokinių.

Olimpiados tema buvo „Mes – kūrybingi ir išmanūs“. Olimpiadoje mokiniai darbus pristatė keturiose grupėse: konstrukcinių medžiagų, mitybos, gaminių ir dizaino bei tekstilės. Mūsų gimnazijos IIIb klasės mokinė Monika Norkutė dalyvavo tekstilės veiklos grupėje, o Kajus Slavinskas iš Id klasės – mitybos.

Sėkmė šypsojosi Monikai Norkutei (ją tekstilės moko mokytoja Albina Rimšienė): puikiai audžianti juostas, siuvanti, siuvinėjanti gimnazistė tekstilės veiklos grupėje užėmė II-ją vietą!

Džiugu, kad Monikai sekėsi ir tradiciniame respublikiniame moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis 2017“ Telšių regioniniame ture, kuris vyko Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje. M.Norkutė pateko tarp šešių talentingiausiųjų konkurso dalyvių, kurie, kaip ir mūsų gimnazistė, buvo apdovanoti pirmąja vieta. Sveikiname Moniką!

 

Albina Rimšienė,
Technologijų centro vadovė,
vyresnioji technologijų mokytoja

IMG_20170427_0002