Gimnazijos moksleivių pagalba „Maisto banko“ akcijoje

enddd

Per Lietuvą nuvilnijusi „Maisto banko“ akcija pranoko organizatorių lūkesčius. Parduotuvių lankytojai nepasiturintiems paaukojo maisto už 856 tūkst. litų. Pirminiais duomenimis, labdaringos akcijos metu penkiasdešimties miestų gyventojai skurstantiems maitinti perdavė 284 tūkst. vienetų ilgai negendančių maisto produktų. Tai – naujas „Maisto banko“ akcijos metu surinktos paramos maistu rekordas. 2010 metų rudens akcijoje „Maisto bankas“ gavo 249 tūkst. įvairių maisto prekių, 2009-siais surinkta 273 tūkst. produktų. Geradarių dovanoto maisto užtektų savaitę triskart per dieną maitinti 20 tūkstančių menkas pajamas gaunančių žmonių.

Kelmės „Maximoje“ lapkričio 18 – 19 dienomis budėjo akcijos savanorės gimnazistės pirmokės Monika Tallat-Kelpšaitė, Jovilė Markeliūnaitė, antrokės Toma Jakavičiūtė, Kristina Tolevičiūtė, Andžela Gabalytė, Inesa Norkūnaitė, Dovilė Norkutė bei ketvirtokės Odeta Jakavičiūtė, Giedrė Limantaitė, Gerda Gergardaitė, Dovilė Bukauskaitė, Monika Remeikytė.ir kvietė pirkėjus nupirkti būtiniausių maisto produktų. Per dvi dienas buvo surinkta maisto už beveik 250 tūkst. Lt. Maistas buvo perduotas vargingai gyvenantiems rajono žmonėms bei samariečių valgyklai.

Ačiū gimnazistėms, prisidėjusiems prie kilnios akcijos.