Muzikos studija „Obertonas“ – didžiosiose scenose!

prie pavadinimo

Džiugu, kad ir baigę gimnaziją muzikos studijos „Obertonas“ nariai, ir dabartiniai studijos muzikantai įgyvendina bendrus projektus ir garsina mūsų gimnaziją!

Šiemet kartu repetavę Grigas Andrulis, Gabrielius Šurna ir Mantas Ralovėcas, mokytojo Svajūno Klimo paskatinti, grojo ŠAMA (Šiaulių apskrities muzikos apdovanojimų) koncerte, kuris šiemet vyko Radviliškyje. Ten vaikinai pelnė optimistiškiausios grupės nominaciją. Ši no­mi­na­ci­ja iš anksto nebuvo rengėjų planuota, tačiau mūsiškiai taip jiems patiko, kad buvo nuspręsta įteik­ti apdovanojimą už op­ti­miz­mą, pa­stan­gas kur­ti ir ini­cia­ty­vą.

Vasaros pabaigoje muzikantai buvo pakviesti duoti interviu RS2 radijo laidoje ir rugpjūčio 26-ąją grojo šios radijo stoties surengtame koncerte Šiauliuose. Grigo, Gabrieliaus ir Manto pasirodymas, kurio metu buvo grojama tik savos kūrybos muzika, truko apie pusvalandį ir sužavėjo susirinkusius klausytojus!

Sveikiname mūsų muzikantus!