Mūsų gimnazistai – „Europos kalbų labirinto 17“ trečios vietos laimėtojai!

prie pavadinimo

Rugsėjo 26-ąją Vilniaus Rotušės Didžiojoje salėje vyko protų kovų „Europos kalbų labirintas 17“ finalas, skirtas Europos kalbų dienai paminėti. Renginį organizavo Valstybės institucijų kalbų centras, renginį vedė Robertas Petrauskas. Renginio pradžioje dalyvius pasveikino Europos parlamento narys Petras Auštrevičius.

Vyko penki protų kovų turai po dešimt klausimų. Užduotys buvo įdomios, nes patikrino ne tik dalyvių žinias, bet išradingumą bei sumanumą. Renginyje dalyvavo dvylika komandų iš visos Lietuvos. Mūsų gimnazijos komanda, kurią sudarė gimnazistai Justinas Bernotas, Monika Akstinaitė, Greta Ščegauskaitė, Arnas Lukoševičius, Jūnius Vaitkus ir anglų kalbos mokytoja Asta Bilienė, pasivadino „Graičiūniškiais“. Džiugu, kad protų kovose nusileidome tik Vilniaus licėjaus ir Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos komandoms ir, užėmę trečiąją vietą, laimėjome saldų prizą – protų kovų medų! Renginys mums visiems paliko neišdildomą įspūdį ir, žinoma, supratome, kaip svarbu mokytis užsienio kalbų!

Greta Ščegauskaitė