Verslo paslapčių gimnazistai mokėsi kartu su Specialiosios mokyklos mokiniais

prie pavadinimo

Paskutinę rudens dieną verslo ir vadybos besimokantys Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos mokiniai dalyvavo bendroje verslumo įgūdžių ugdymo veikloje kartu su Kelmės specialiosios mokyklos mokiniais.

Specialiojoje mokykloje šios mokyklos mokiniai kartu su gimnazistais atlikdami įvairias kūrybines užduotis aiškinosi pagrindines ekonomikos problemas: pasirinkimą, išteklių stygių, beribius norus. Ypač didelio susidomėjimo sulaukė baigiamoji užduotis – Specialiosios mokyklos mokiniai, padedami vyresniųjų bičiulių iš gimnazijos, gamino atšvaitus.

Po malonaus bendravimo, pasidalijimo įspūdžiais, Specialiosios mokyklos direktorė Dalia Viliūnienė gimnazistams surengė ekskursiją po mokyklą. Gimnazistus sužavėjo šviesos terapijos kambarys, mokinių pasiekimai technologijų pamokose, mokykloje įkurtos erdvės.

Gimnazijos ekonomikos ir verslumo mokytojas Nerijus Šarauskas džiaugiasi, kad gimnazistai mielai dalyvavo inkliuzinio mokymosi veiklose, nes mažieji Specialiosios mokyklos bičiuliai buvo itin aktyvūs, smalsūs, draugiški, ir tai gimnazistus nuteikė planuoti būsimąsias naujas veiklas su šios mokyklos mokiniais.

Nerijus Šarauskas,
ekonomikos ir verslumo mokytojas