ATVIRŲ DURŲ SAVAITĖ-2018

gimlogo

Visus, norinčius susipažinti su J. Graičiūno gimnazijos veikla, kviečiame dalyvauti Atvirų durų savaitės, kuri vyks 2018 m. gegužės 7–11 d., renginiuose!

Gegužės 7-oji (pirmadienis) – GIMNAZISTO DIENA

9 val. gimnazistų savivaldos renginiai. Gimnazistų Prezidento, šauniausios klasės rinkimai. Nominacijų dalybos (aktų salėje).

Gegužės 8-oji (antradienis) – M+IT DIENA

9 val. M – matematikos protmūšis (aktų salėje), IT – informacinių technologijų (maketavimo) konkursas (IT kabinetuose).

Gegužės 9-oji (trečiadienis) – BŪSIMŲJŲ GIMNAZISTŲ DIENA

10 val. būsimiesiems trečiokams (11-okams) bus pristatytos viduriniojo ugdymo programos, kurias siūlo gimnazija, dvejų metų ugdymo planų sudarymo principai. Mokiniams iš kitų mokyklų bus surengta ekskursija po gimnaziją.

12 val. ir 17 val. (atvykite Jums patogiu laiku) laukiame visų, norinčių mokytis gimnazijos I–IV (9–12) klasėse, bei jų tėvelių. Pristatysime Jums gimnaziją, pasitarsime dėl ugdymo proceso, būsimųjų auklėtojų (aktų salėje).

Gegužės 10-oji (ketvirtadienis) – KNYGOS DIENA

12 val. gimnazijos Leidybos centro darbų pristatymas (aktų salėje).

Gegužės 11-oji (penktadienis) – PADĖKOS ir MUZIKOS DIENA

12 val. Muzikos studijos „Obertonas“ koncertas. Padėkos šventė visiems, garsinusiems gimnazijos vardą olimpiadose, konkursuose, festivaliuose, varžybose, rėmusiems gimnazijos bendruomenės kūrybines idėjas ir projektus! Antano Mikalajūno, „Mokslo“, „Hipokrenės“, „Muzikos“, „Amatų“, „Sporto“ premijų įteikimas (aktų salėje).

DĖMESIO – jau priimami prašymai nuo 2018 m. rugsėjo 1-osios mokytis I–IV (9–12) klasėse.

Mūsų adresas ir telefonai: Raseinių 1, Kelmė; tel. 8 427 61195 (direktorius), 8 427 61196 (direktoriaus pavaduotojos).