Protų kovos „Atrask ES Lietuvoje“

bdr

Gegužės 10 dieną Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos mokiniai Titas Suveizdis, Gabrielė Rimkutė, Aušrinė Mickūnaitė, Monika Akstinaitė, Dovilė Tifenzenaitė, Leonora Kirklytė, Vakarė Jokubaitytė ir Egita Banavičiutė, lydimi mokytojos Danutės Butkuvienės, vyko į Šiaulių Medelyno progimnaziją, kur dalyvavo projekte „Atrask ES Lietuvoje“. Čia protų mūšyje kovojo dešimt komandų iš įvairių Šiaulių apskrities mokyklų. Šio projekto tikslas – skatinti mokinius domėtis ES investicijų teikiamomis galimybėmis, mažinti didžiųjų ir mažesniųjų miestų mokinių socialinę atskirtį, sudaryti galimybes projekto dalyviams realizuoti žinias apie ES investicijas per praktinę veiklą, didinti jaunuolių supratimą apie teigiamus pokyčius, kuriuos verslo, kultūros, aplinkosaugos ir kitose srityse inicijuoja ES.

Mūsų gimnazijos mokinių komanda protų kovose iškovojo pirmąją vietą. Visi komandos nariai buvo apdovanoti diplomais, ekskursija į ES finansuojamus pramoginius, verslo ir kt. objektus ir pateko į finalą, kuriame reikės grumtis su geriausiomis Lietuvos komandomis, kad būtų laimėtas projekto pagrindinis prizas – dronai su filmavimo funkcija.

Leonora Kirklytė

DSCF7445

prie pavadinimo