Sveikinome savo mokytojus!

prie pavadinimo

Spalio 5-ąją, Tarptautinę mokytojų dieną, šventė vyko ir mūsų gimnazijoje. Ją organizavo Gimnazistų taryba. Penktadienio rytą mokytojus pasveikinę ketvirtokai nuskubėjo vesti pamokų, o mokytojai,  suskirstyti į komandas, dalyvavo renginyje Aktų salėje.

Renginio metu jie atliko įvairias užduotis, o renginio vedėjai – gimnazistų prezidentė Saulė Maleckaitė ir gimnazistų tarybos narys Mykolas Balsys ne tik pateikinėjo užduotis, bet ir kalbino mokytojus, uždavinėjo linksmus klausimus. Šiltų ir teigiamų emocijų suteikė gimnazistų Deimantės, Emos, Juditos, Karolinos bei Edvino muzikiniai pasirodymai.

Šventė baigėsi mažųjų gimnazijos svečių iš lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ pasveikinimu bei geriausių mokytojų komandų apdovanojimu. Aktų salėje susirinkę mokiniai ir mokytojai nepamiršo pasveikinti ir tą dieną savo gimtadienį švenčiančio IT mokytojo Algirdo Barančiuko, kuriam palinkėjo laimingų metų!

Gimnazijoje Mokytojų diena buvo labai linksma, kupina šypsenų ir nuoširdžių akimirkų!

Miglė Laurinavičiūtė

IMG_0434-1