Pyragų ir atšvaitų diena gimnazijoje

prie pavadinimo

Lapkričio 6-oji – pyragų ir atšvaitų diena. Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos mokinių taryba nusprendė paminėti jas abi.

Gimnazistų tarybos nariai, norėdami paminėti pyragų dieną, namuose kepė pyragus, o gimnazijoje juos pardavinėjo mokiniams ir mokytojams. Dalį gauto pelno paaukota Šiaulių gyvūnų prieglaudai „Letenėlė“.

Atšvaitų dienos proga gimnazistų taryba pasikvietė Telšių apskrities VPK Kelmės rajono PK veiklos skyriaus vyresniąją tyrėją Vilmą Ancikevičienę, kuri gimnazijos pirmokams papasakojo apie atšvaitų naudą, policijos profesiją ir jaunųjų policijos rėmėjų veiklą. Pareigūnė taip pat uždavė keletą klausimų susirinkusiems į renginį, į kuriuos teisingai atsakę gimnazistai gavo dovanų – atšvaitą. Labai dėkojame V. Ancikevičienei už įdomią paskaitą!

Saulė Maleckaitė