Šimtadienio šventė

gimlogo

2019 metų vasario 15 dieną vyko 79-osios abiturientų laidos Šimtadienis. Šventė prasidėjo rytą: ketvirtokus nuotaikinga daina ir simbolinėmis dovanomis nuoširdžiai pasveikino Šimtadienio organizatoriai trečiokai.

Renginio vakarinė programa, kurios tema „Muziejus“, buvo pilna smagių užduočių ketvirtokams, gerų emocijų bei muzikinių pasirodymų. 79-osios laidos auklėtojams taip pat buvo skirta linksma užduotis, jie savo auklėtiniams turėjo pasakyti linkėjimus. Trečiokai įsimintiną šventę užbaigė šiltais žodžiais ir saldžiomis dovanomis ketvirtokams. Po to buvo sudainuota bendra daina!

Organizatorių padarytas šimto dienų, likusių iki egzaminų, kalendorius abiturientams primins, kaip arti yra ilgai laukto ir siekto tikslo pabaiga, kuri atneš naują gyvenimo etapą.

Saulė Maleckaitė

Nuotraukų iš šventės rasite gimnazijos Facebook puslapyje.