Penktasis ekonomikos žinių konkursas

prie pavadinimo

Balandžio mėnesį vyko penktasis gimnazijos, Šiaulių universiteto bei Kelmės rajono suaugusiųjų mokymo centro organizuojamas Kelmės rajono mokyklų I-II (9-10) klasių mokinių ekonomikos žinių konkursas.

Jubiliejiniame konkurse dalyvavo daugiau nei dvidešimt mokinių iš Kelmės Jono Graičiūno, Tytuvėnų, Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijų, Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinės bei Tytuvėnų Jaunimo mokyklų.

Mūsų gimnazijai atstovavęs Ic klasės mokinys Vitas Račkauskas buvo vienas iš keturių šių metų konkurso nugalėtojų, kuriam atiteko pagrindinis rėmėjų prizas bei konkurso laimėtojo statulėlė. Kelmės kredito unijos įsteigtą piniginį prizą laimėjo taip pat mūsų gimnazistė Viktorija Jankauskaitė (Ia klasė).

Konkurso dalyviai vaišinosi tradiciniu „Ekonomikos“ tortu, o Šiaulių universiteto atstovės docentės dr. Janina Šeputienė bei dr. Solveiga Skunčikienė ir mūsų gimnazijos direktorius Rimas Bielskis pasidžiaugė gražia tradicija tapusiu renginiu, kuriame ne tik pasitikrinamos ekonomikos žinios, bet ir puoselėjama bendrystė tarp ugdymo įstaigų bendruomenių.

Nerijus Šarauskas,
ekonomikos ir verslumo vyresnysis mokytojas