Laisvės piknike – ir mūsų gimnazistai!

prie pavadinimo

Rugsėjo 24 dieną Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos delegacija ­– mokiniai ir mokytojai – dalyvavo Kaune, Nemuno saloje, organizuotame pilietiniame idėjų festivalyje ,,Laisvės piknikas 2019“. Šis renginys yra dalis projekto „Kartu“, kuriame dalyvauja mūsų gimnazija, pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį su Laisvės TV.

„Laisvės piknike“ veikė erdvės „Mūsų valstybė“, „Išsilavinusi visuomenė“, „Lietuva pasaulyje“, „Visi mes žmonės“, „Rytojus jaunimui“. Jose vyko įvairiausios paskaitos, susitikimai ir diskusijos su žymiais žmonėmis, visuomenininkais apie jaunimo emocinę sveikatą, gyvenimo kelio pasirinkimą, socialinius tinklus ir kt., buvo galima susipažinti su įvairių organizacijų veikla, pramogauti pramogų erdvėje, klausytis įvairių grupių koncertų.

Mokiniai, vykę į šį festivalį, savo laiką praleido turiningai ir grįžo kupini idėjų – naujais mokslo metais bandysime jas įgyvendinti savo gimnazijoje!

Miglė Laurinavičiūtė