Naujokų krikštynos

prie pavadinimo

Paskutinį rugsėjo penktadienį Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos ketvirtokai surengė krikštynas gimnazijos naujokams – ir mokiniams, ir mokytojams. Krikštynų tema – „Teismas”.

Rytą organizatoriai, apsivilkę advokatų ir policininkų aprangomis, pažymėjo „nusikaltėlius” F raidėmis (fukso ženklu) ir pakvietė į teismą, kurio tikslas – būti išteisintiems ir laisviems. Teismą pradėjo vyriausiasis teisėjas, kuris paskelbė bausmes pirmokams už abiturientų negerbimą, eilės valgykloje neužleidimą ir kt. Norėdami išpirkti savo kaltes, pirmokai turėjo įvykdyti įvairias judrias bei linksmas užduotis.

Galiausiai visi naujokai buvo išteisinti ir priimti į gimnazijos bendruomenę, jiems buvo įteikti gimnazistų pasai! Šį renginį užbaigė bendras finalinis krikštynų šokis, kurį smagiai šoko ir naujokai, ir abiturientai!

Saulė Maleckaitė