Kalėdinis tinklinio turnyras

prie pavadinimo

Gruodžio mėnesį gimnazijoje vyko Kalėdinis tinklinio turnyras, kurį organizavo fizinio ugdymo mokytojas Darius Barauskis.

Turnyre dalyvavo penkios komandos. Komandą sudarė ne mažiau kaip keturi gimnazistai, iš kurių viena turėjo būti mergina. Žaidėjai galėjo būti iš skirtingų klasių. Finalinį etapą pasiekė komandos „MKKA“, „123 OPA“ ir „KLAIDA“.

Finale „MKKA“ komanda rezultatu 0:3 nusileido komandoms „123 OPA“ ir „KLAIDA“. Pastarųjų susitikimas buvo labai azartiškas ir dramatiškas. Sužaidus du setus rezultatas buvo 1:1. Trečiame sete komandai „KLAIDA“ (ją sudarė gimnazistai R. Kundrotaitė, E. Grigalaitytė, H. M. Gudjonis, B. Musneckis, R. Navikas ir K. Prišmontas) pavyko išsaugoti emocinį stabilumą, laimėti setą 25:23 ir tapti kalėdinio turnyro čempionais. Sveikiname juos!

Darius Barauskis,
fizinio ugdymo mokytojas metodininkas

finalas