Su Mokytojų diena!

20201007_085925-1

Tarptautinės mokytojų dienos proga spalio 5-ąją  į mokytojų kambarį rytą susirinkę gimnazijos mokytojai rado siurprizą – gimnazistų tarybos iniciatyva mokiniai jį šventiškai papuošė, mokytojams buvo skirti atvirukai-sveikinimai. Savo mokytojus prasmingais žodžiais ir ypatingais „suvenyrais“-pyragėliais pasveikino mokytojų kambarin sugužėję ketvirtokų atstovai.

Gimnazijos bendruomenę nudžiugino pasiekusi žinia, kad šiemet Kelmės rajono Metų mokytoja tapo anglų kalbos mokytoja metodininkė Ineta Leščiauskienė. Direktorius Rimas Bielskis ir kolegos sveikino mokytoją, dėkojo už jos atsakingą ir nuoširdų darbą, prasmingą veiklą gimnazijos bendruomenei. Mokytoja I. Leščiauskienė, įgyvendindama tarptautinius projektus, suteikė ir mokiniams, ir mokytojams galimybių pažinti Europą, gilintis į įvairių šalių ugdymo sistemas, gerąją užsienio šalių mokyklų bendruomenių patirtį, įgyvendinant projektų veiklas atsiskleidė mokinių gebėjimai, tobulintos įvairios kompetencijos.

Malonu, kad Mokytojų dienos proga mūsų mokytojus sveikino ir buvę gimnazistai – žinutėmis, gėlėmis, atvirukais!