Tarptautinis projektas – apie savo miestą

prie pavadinimo

Mūsų gimnazijos I-II klasių mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja Rasa Rimidyte-Liekiene dalyvauja tarptautiniame ETwinning projekte „Leisk man pristatyti savo gimtąjį miestą!” (“Let me introduce my hometown!”). Kartu su mūsų gimnazija projekte dalyvauja  Italijos (Sicilija) I.I.S.S. „Gregorio Ugdulena“ ir Turkijos (Eryaman, Ankara)  Eryaman Şehi̇t Ertan Akgül Anadolu Li̇sesi̇ mokyklos. Projekto tikslas – supažindinti su savo šalių, miestų istoriniu, meno, kultūros paveldu. Bendradarbiaudami mokiniai kurs pėsčiųjų maršrutus savo miestuose, pristatys jų svarbiausius istorinius įvykius, anglų kalba parengs lankytinų vietų apžvalgas. Žinoma, nebus apsieita be tradicinių valgių aptarimo. Projekto veiklų metu bus aktyviai naudojamos informacinės technologijos, kuriami vaizdo reportažai, lankstinukai, kita informacinė medžiaga.

Kovo mėnesį vyko virtualus projekte dalyvaujančių mokytojų susitikimas ir mokinių forumas tema „Kas man labiausiai patinka ir nepatinka vietovėje, kurioje gyvenu“. Valandos trukmės forume mokiniai dalijosi miestų, kuriuose gyvena, ir jų apylinkių nuotraukomis, pasakojo, kodėl jiems šios vietos ypatingos, diskutavo, kur gyventi geriau – dideliame mieste ar kaime.

Rasa Rimidytė-Liekienė,
vyresnioji anglų albos mokytoja