Sveikiname olimpiadų laimėtojus ir jų mokytojus!

apdo2021

Birželio 25 d. Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centre vyko Kelmės rajono mokinių rajoninio etapo dalykinių olimpiadų pirmų vietų laimėtojų ir jų mokytojų apdovanojimo šventė. Joje dalyvavo didelis būrys mūsų gimnazijos mokinių ir mokytojų.

Sveikiname puikiai olimpiadose pasirodžiusius, savo klasių grupėse I-ąsias vietas laimėjusius mūsų gimnazistus Edviną Averlingį (matematikos ir fizikos olimpiados), Vitą Račkauską (matematikos ir geografijos olimpiados), Pauliną Andrulytę (fizikos ir istorijos olimpiados), Jostautą Saką (IT olimpiada), Viltę Nacaitę (dailės olimpiada), Gabiją Jokubauskaitę (anglų kalbos olimpiada), Paulių Leščauską (fizikos olimpiada), Justą Miliauską (biologijos olimpiada), Alginiją Mickūnaitę (biologijos olimpiada), Gabiją Norvaišaitę (lietuvių kalbos olimpiada), Esterą Pelenytę (lietuvių kalbos olimpiada), Jaunių Augustį (ekonomikos ir verslumo olimpiada).

Sveikiname ir dėkojame gimnazistams pasiruošti padėjusiems mokytojams Rasai Gabšytei (fizika), Astai Pleikienei (matematika), Romutei Kurmienei (matematika), Eugenijui Jafimovui (geografija), Rimai Servienei (istorija), Ilijanai Petrauskienei (IT), Irenai Arlauskienei (dailė), Rasai Rimidytei-Liekienei (anglų kalba), Virginijai Rimkuvienei (biologija), Danutei Butkuvienei (biologija), Genovaitei Rutkūnienei (lietuvių kalba), Vaidai Karabienei (lietuvių kalba) ir Nerijui Šarauskui (ekonomika ir verslumas).

Olimpiadų laimėtojus ir jiems pasirengti padėjusius mokytojus šventės Kražiuose metu sveikino Kelmės rajono mero pavaduotojas, laikinai einantis mero pareigas E. Ūksas, Kelmės rajono savivaldybės administracijos direktorius S. Jokubauskas ir direktoriaus pavaduotoja D. Laivienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja I. Janušienė.