Šventės metu įteikti vokiečių kalbos diplomai

vok

Rugsėjo 24 dieną Kelmės kultūros centre vyko Lietuvos Respublikos ir Vokietijos Federacinės Respublikos diplomatinių santykių atkūrimo 30-mečio minėjimas. Renginyje dalyvavo naujoji Vokietijos Federacinės Respublikos ambasados Lietuvoje kultūros atašė, Vokietijos ambasadoriaus patarėja ponia Anja Luther, rajono savivaldybės administracijos vadovai, rajono mokyklų vadovai, mokiniai.

Minėjime supažindinta su Lietuvos Respublikos ir Vokietijos Federacinės Respublikos 30 metų bendradarbiavimo istorija, prisimintas žymaus kraštiečio Antano Račo vaidmuo, jo iniciatyva atkuriant diplomatinius santykius. Antroji minėjimo dalis vyko Kelmės kultūros centro Juozo Liaudansko dailės galerijoje. Joje atidaryta foto paroda, skirta Lietuvos Respublikos ir Vokietijos Federacinės Respublikos diplomatinių santykių atkūrimo 30-mečiui. Parodą pristatė Kelmės krašto muziejaus direktorė D. Žalpienė.

Galerijoje Vokietijos ambasadoriaus patarėja ponia Anja Luther įteikė diplomus ir Jono Graičiūno gimnazijos mokiniams, sėkmingai išlaikiusiems  DSDI (vokiečių kalbos I laipsnio diplomo) ir Getės instituto Fit in Deutsch A1egzaminus. Kultūros atašė  palinkėjo mokiniams sėkmės mokantis kalbų, kurios atveria duris į skirtingų tautų bendravimą, bendradarbiavimą ir kultūrų pažinimą.

Sveikiname mūsų gimnazistus, kuriems buvo įteikti diplomai: Milantą Sutkutę, Laurą Palubinskytę, Paulių Leščiauską, Saulę Jankeliūnaitę, Ievą Jasėnaitę, Agnę Ralovėcaitę, Alginiją Mickūnaitę, Emiliją Norvaišaitę, Faustą Bankovskaitę, Viltę Nacaitę, Augustą Elskį, Pauliną Palubinskytę, Viltę Stonytę, Luką Butkų, Aušrą Beinorytę, Airidą Liškauskaitę,  Gabrielę Bukantaitę, Ugnių Myniotą, Aušrinę Tamašauskaitę, Gabiją Svetkovskytę, Orintą Jankauskaitę, Vitaliją Leskauskaitę, Enriką Sebestijonaitę, Faustą Karpenkaitę, Tautginę Paulauskaitę, Gustę Mariją Petrovaitę, Kamilę Stamburaitę, Vėjūnę Vasiliauskaitę, Dominyką Kuprį, Anicetą Ruzgį.

Raimonda Andriuškienė,
vokiečių kalbos mokytoja metodininkė