Jaunųjų Kelmės rajono talentų šventė

tal3

Gruodžio 16 d. Kelmės rajono meras Kelmės krašto muziejuje surengė tradicinį priėmimą ir apdovanojo Kelmės krašto mokinius – tarptautinių, respublikinių konkursų nugalėtojus. Pasveikinti buvo ir jų mokytojai.

Į šventę buvo pakviesta mūsų gimnazijos tinklinio komanda, laimėjusi Lietuvos mokinių olimpinio festivalio rajono vidurinių mokyklų tinklinio varžybų I vietą, to paties festivalio tarpzoninių varžybų I vietą, o respublikinėse varžybose užėmusią III vietą. Komandoje, kurią treniruoja kūno kultūros mokytojas Darius Barauskis, žaidžia Romas Razminas, Saidas Žiūkas, Benediktas Pikelis, Aurimas Galkantas, Haroldas Jurčys, Ignas Barauskas, Modestas Liutkus, Lukas Venckevičius, Tomas Leškys, Karolis Račas.

Šventėje rajono meras K.Arvasevičius, mero pavaduotojas K.Bilius, rajono tarybos Švietimo, kultūros ir viešosios tvarkos komiteto pirmininkė D.Ivanauskienė sveikino ir kitą gimnazijos nugalėtojų komandą – trečiokus Eglę ir Aistę Penikaites, Dovilę Grišiūtę, Loretą ir Kristiną Sungailaites, Lidiją Kybartaitę, Karoliną Martinaitytę, Moniką Pupiūtę, Redą Gerčaitę, Aidą Gedminą, Viktoriją Gabalytę, Rimantą Bielskį, Mortą Marcinkutę, Vitalijų Tijūnaitį ir jų mokytojus R.Sakalauskienę, R.Servienę, Ž.Klimienę, E.Ūksą, V.Paulauskienę, V.Puišienę, A.Grincevičienę, kurie tapo nacionalinio konkurso „Jie gyveno greta mūsų“ laureatais.

Šventės, kurią vedė savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja I.Janušienė, metu koncertavo Kelmės meno mokyklos mokiniai.