Gimnazijos bendruomenė minėjo Kovo 11-ąją

prie pavadinimo_1024x768

Gimnazijoje buvo paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Apie tai kalbėtasi per pilietiškumo, etikos pamokas, pirmų klasių gimnazistai, padedami istorijos ir IT mokytojų, vykdė projektą „Mūsų laisvės metai“ – mokinių projektiniai darbai eksponuojami informaciniuose stenduose antrame aukšte. Gimnazistų tarybos iniciatyva organizuoti keli renginiai: protų mūšis ir sporto rungtys.

Aktų salėje vykęs protų mūšis buvo skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 32-osioms metinėms paminėti. Gimnazistai turėjo atsakyti į 40 įdomių klausimų, susijusių su Lietuvos istorija. Protų mūšyje dalyvavo visų klasių atstovai – 12 komandų! Nugalėtoja, atsakiusi į 34 klausimus, tapo IVa klasės komanda, kurią sudarė Emilija Norvaišaitė, Erika Vasiliauskaitė, Viktorija Jankauskaitė, Alginija Mickūnaitė, Vitas Račkauskas. Sveikiname!

Sporto varžybose 11 komandų dalyvavo trijose rungtyse: smiginio, kybojimo, baudos taškų metimo. Susumavus taškus sportiškiausiai pasirodė ir prizines vietas užėmė šios komandos: I vieta – IVc klasė (komandą sudarė Kamilė Tamošaitytė, Augustas Mendelis, Nedas Leščinskis); II vieta – IIc klasės komanda, kurią sudarė Austėja Jucevičiūtė, Giedrius Drukteinis, Ainis Kazakevičius; III vietą užėmė IIIb klasės komanda – Greta Bartkevičiūtė, Domantas Nausėda, Armandas Bilius.

Dėkojame gimnazistų tarybai ir mokytojams, padėjusiems surengti Kovo 11-ajai skirtus renginius.

Kamilė Stamburaitė