Projekto „EUROSTAR“ mobilumas Sicilijoje

prie pavadinimo_1024x768

Balandžio 24 – gegužės 1 dienomis Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos III klasių mokinės Saulė Jankeliūnaitė, Eva Narbutaitė, Kamilė Stonytė, Rimgailė Gedminaitė, Donata Valošinaitė, Agnė Ralovėcaitė kartu su anglų kalbos mokytoja Ineta Leščiauskiene viešėjo Sicilijoje pagal Erasmus+ projekto „EUROSTAR“ veiklų programą. Tai buvo jau penktasis minėto projekto dalyvių susitikimas.

Viešnagės metu turėjome galimybę pagilinti savo žinias apie tvarų turizmą, taip pat pamatyti saloje esančius išskirtinio grožio miestus – Palermą, Kanikati, Agridžentą. Kartu su kitais projekto dalyviais, lydimi gidų, lankėmės šių miestų muziejuose, bažnyčiose, ragavome tradicinį maistą, grožėjomės gamtos vaizdais bei dalyvavome projekte numatytose veiklose.

Pagrindinis projekto „EUROSTAR“ bei vizito Sicilijoje tikslas – tvaraus turizmo skatinimas bei šalių bendradarbiavimas. Kelione tikrai nenusivylėme, namo grįžome kupinos nepamirštamų įspūdžių.

Agnė Ralovėcaitė