Sveikiname olimpiadų laimėtojus ir jų mokytojus!

prie pavadinimo

Birželio 13 d. Kelmės kultūros centre vyko 2022 metų dalykinių olimpiadų I vietų nugalėtojų ir jų mokytojų apdovanojimo šventė. Rajono mokinius, jų mokytojus sveikino ir apdovanojimus įteikė Kelmės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Egidijus Ūksas, Savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jokubauskas ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Justina Zaleckienė.

Sveikiname mūsų gimnazistus, laimėjusius I-ąsias vietas olimpiadose, ir jų mokytojus: Emiliją Norvaišaitę (fizikos mokytoja Rasa Gabšytė), Airidą Liškauskaitę (chemijos mokytoja Jurgita Jafimovienė), Vitą Račkauską (IT mokytojas Algirdas Barančiukas), Justą Miliauską (istorijos mokytoja Rima Servienė), Vakarę Rotmanaitę (dailės mokytoja Irena Arlauskienė).

Džiaugiamės, kad keli mūsų gimnazistai laimėjo net dvi olimpiadas! Agnė Ralocevaitė I vietą užėmė lietuvių kalbos (mokytoja Vilma Paulauskienė) ir anglų kalbos (mokytoja Ineta Leščiauskienė) olimpiadose, Gabija Norvaišaitė laimėjo chemijos (mokytoja Jurgita Jafimovienė) ir biologijos (mokytoja Danutė Butkuvienė) olimpiadas, Edvinas Averlingis I vietą laimėjo matematikos (mokytoja Asta Pleikienė) ir fizikos (mokytoja Rasa Gabšytė) olimpiadose.