Apie sportą ir sportininkus

prie pavadinimo_1024x768

Gimnazijoje daug sportuojančių, dalyvaujančių varžybose ir jas laiminčių mokinių. 2021-2022 mokslo metais fizinio ugdymo mokytojų Dariaus Barauskio, Stasio Kurmio ir Vidmanto Gečo paskatinti gimnazistai dalyvavo net šešiose rajono bendrojo lavinimo mokyklų varžybose, kurias organizavo Kelmės sporto centras: smiginio, rudens kroso, lengvosios atletikos atskirų rungčių, pavasario kroso estafečių, šaškių, krepšinio (3×3) turnyre. Laimėta net 11medalių komplektų: du aukso, trys sidabro ir šeši bronzos.

Netrūko veiklos ir mokiniams, kurie galbūt nėra puikūs sportininkai, bet supranta judėjimo, sportinės veiklos prasmingumą, kurie norėjo pasivaržyti tarp klasių ir bendruomenėje. Fizinio ugdymo mokytojai organizavo įvairių sporto renginių visai gimnazijos bendruomenei. Prieš šv. Kalėdas vyko tradiciniai kalėdiniai tinklinio ir krepšinio čempionatai, smiginio turnyras. Organizuotos varžybos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga, velykinis štangos stūmimo turnyras. Atvirų durų savaitės metu vyko orientacinis žygis „Pažink Kelmę“.

Tradiciškai buvo renkami geriausi gimnazijos sportininkai – šiais mokslo metais šią nominaciją pelnė Paulius Leščauskas, Fausta Gėdminaitė ir Kajus Gerbenis.

Fizinio ugdymo mokytojai dėkingi klasių auklėtojams už gimnazistų paskatinimą dalyvauti sportinėse veiklose, šių veiklų dalyviams – už pastangas siekiant asmeninio tobulėjimo bei kovojant komandinių sporto šakų varžybose. Mokyklos administracijai – už suteiktą galimybę organizuoti bei dalyvauti varžybose.

Darius Barauskis,
fizinio ugdymo mokytojas metodininkas