Gimnazijos komanda – Vilniaus maratone

2022-09-13_spec1

Bėgimas „Rimi“ Vilniaus maratone Kelmės J. Graičiūno gimnazijai, Erasmus+ programos dalyvei, jau tapo kasmetiniu įvykiu. 2022-ųjų maratoną Vilniuje bėgo ir Erasmus+ programą populiarino šimtai jos dalyvių, kurie šiemet iš kitų maratono bėgikų išsiskyrė ne tik ryškia apranga, bet ir gausumu bei amžiaus, atstovaujamų šalių įvairove: jauniausiam bėgikui buvo 11 metų, o vyriausiam – 66-eri, atstovautos ne tik kaimyninės Europos šalys, bet ir tokios egzotinės kaip Pakistanas, Nepalas, Singapūras ir kt.

Šiemet gimnazijos komanda „Asfalto velniai“ (gimnazistai Paulius Rimidis, Deimantas Gajauskas, Edvinas Averlingis, Ervinas Janušauskas, Justas Miliauskas, anglų kalbos mokytojos Ineta Leščiauskienė ir Rasa Rimidytė-Liekienė) kartu su kitais 600 Erasmus+ programos dalyvių, pasipuošę ryškiais mėlynais marškinėliais su šūkiu „Erasmus+ praturtina gyvenimus, išlaisvina mintis“ nepabijojo darganos, rudeninio lietaus ir nubėgo 5 kilometrų distanciją. Į Kelmę grįžome su medaliais ir gera nuotaika!

2022-2023 mokslo metais mūsų gimnazija dalyvauja KA1 Erasmus+ programos projekte „Pažinti. Priimti. Mokyti(s)“.

Ineta Leščiauskienė,
anglų kalbos mokytoja metodininkė

2022-09-13_3